• Новак
10pcs 1.0*7mm 3.175 месо тело Карбид Крајот Мелница Гравирање Битови CNC Рутер Ротари Burrs Поставите пченка мелење машина PCB рутер битови 1/8

10pcs 1.0*7mm 3.175 месо тело Карбид Крајот Мелница Гравирање Битови CNC Рутер Ротари Burrs Поставите пченка

DEN 766.00
DEN 911.52
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

0 x7mm СЕДИШТЕТО Пченка Заби Крајот Мелници CNC рутер битови
Начин на плаќање :
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.

Главните карактеристики

Материјал:
Карбид
Дијаметар:
3.175 mm
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО Пченка Заби Крајот Мелница
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
STCUT
Обложување:
Никој
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
3.175 mm
Сечење на работ дијаметар:
1.0 mm
Соодветни Материјали:
Коло, Висока Густина Влакна одбор, Тешко Дрво
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
долг животен век
Пакет:
10pcs
Место на Потекло:
произведено во Кина
Сечење Должина:
7mm

Избор на клиент