• Новак
Висок Квалитет SYB-01 Вози појас, Ремен conv+eyor за шишиња/ храна/ производи 1m-2m прилагодено подвижни појас, ротирачката маса

Висок Квалитет SYB-01 Вози појас, Ремен conv+eyor за шишиња/ храна/ производи 1m-2m прилагодено подвижни појас,

DEN 28224.00
Во достапна форма

Пристапност


бендот превозникот, подвижни Појас за шишиња/ храна/
производи 1m-2m прилагодено подвижни појас, ротирачката маса
Сликата покажува :
Опис :
должина 1m-2m изменуваат,
ширина 20cm-30cm изменуваат,
висина 0.5 m-1.5 м прилагодено.
мотор : 220 V/50hz 60w
брзина : 0-12m/мин regulable
појас материјал : ПВЦ (обични), или СТП(храна стандард)
подвижни капацитет : >20 KGS
Напомена : Ова може да се прилагоди за да 110v & 380v ,и ние може да се задоволат вашата потреба од која било големина ,ако сакате другите големина ,ве молиме контактирајте со нас ,јас ќе ви даде најдобра цена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
SYB-01
Состојба:
Нови
Материјал Функција:
Отпорни на топлина
Структура:
подвижни појас
Капацитет:
20kgs
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Број На Производ:
FL0198

Избор на клиент