• Новак
DL - coffee house ПАБ бар отворањето 24 часа Нерегуларни стрелка знак кафе ѕид оркестарот кујна калај постер

DL - coffee house ПАБ бар отворањето 24 часа Нерегуларни стрелка знак кафе ѕид оркестарот кујна калај постер

DEN 405.00
DEN 623.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
димензии : 40cm*16cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Главните карактеристики

Материјал:
Железо
Бренд Име:
dingleiever
Број На Модел На:
стрелка знак
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Нередовните

Избор на клиент