• Новак
skylarpu Нов 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2515 2515LM 2545 GPS екран на Допир digitizer панел замена

skylarpu Нов 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2515 2515LM 2545 GPS екран на Допир digitizer панел замена

DEN 408.00
Во достапна форма

Пристапност

Најдобри желби за вас и за вашето семејство, Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co. Ајде да се задржи во допир.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. За време на овој период . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.,Ltd skylarpu Нов 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 2515 2515 LM 2545 GPS екран на Допир digitizer панел замена
Број на модел : nuvi 2515 екранот
Статус : Оригинални Нови
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.

Главните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
nuvi 2515
Бренд Име:
skylarpu
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
skylarpu
Големина:
5
Број На Модел На:
nuvi 2515 екран на Допир
Тип:
Resistive
Интерфејс Тип:
Сериски
Тип На Производ:
4-wire Resistive Touch Screen
Надворешна димензија:
120mm*73mm
Должина на кабел:
19mm

Избор на клиент