• Новак
Трговија На Големо Jaqueta Feminina Inverno Жените Кашмир Pullover Џемпери Inverno Зима Преголеми Везови Casacos Femininos

Трговија На Големо Jaqueta Feminina Inverno Жените Кашмир Pullover Џемпери Inverno Зима Преголеми Везови Casacos

DEN 4193.00
DEN 4608.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина Должина Градите Ракав S 60cm 106cm 39cm М 61cm 110cm 40cm L 62cm 114cm 41cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Нови
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Волна
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Полиестер, волна
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Бренд Име:
YueYueAngel
Облека Должина:
Долго
Техника:
Компјутер Плетени

Избор на клиент