• Новак
200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD43 4.7 УХ Марк 4R7 Јамка Inductance

200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD43 4.7 УХ Марк 4R7 Јамка Inductance

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
CD43 4.7 УХ
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент