• Новак
За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил задните Rearview Страна стакло Огледало трим рамка Дожд Штит Сонце Стакло Сенка ABS хром 2 парчиња

За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил задните Rearview Страна стакло Огледало трим рамка Дожд Штит

DEN 860.00
DEN 965.76
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
Murano
Модел Година:
2015-2018
Име На Модел:
WXGUH6746
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент