• Новак
Се Прилагодите Бејзбол Со Името Туш Завеса Сопствени Спортска Тема Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куките

Се Прилагодите Бејзбол Со Името Туш Завеса Сопствени Спортска Тема Бања Туш Завеси Полиестер Ткаенини Со Куките

DEN 662.00
DEN 728.16
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.
Опис : Висок Квалитет Туш Завеса Со Куките
Големина : исто Така, имаме многу големина за вашата изберат, и може да се направи како вашиот requirment : Туш завеса Големина На : Мерки Околу 60"(Ширина) X 72"(Должина),150 Cm X 180 Cm.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Можете Лесно Може Да Се Создаде Уникатен Простор Кој Одговара На Вашиот Личен Стил Со Туш Завеса Ги Покажувате Вашите Омилени Цитати, Слики, Или Модели.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Туш завеса Големина C : Мерки Околу 72"(Ширина) X 72"(Должина),180 Cm X 180 Cm.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Овие промени се купувачот одговорност. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Туш завеса Големина D : Мерки Околу 72"(Ширина) X 80"(Должина),180 Cm X 200 Cm. Пеење Во Туш Само Што Влегов Многу Повеќе Инспиративни. Обичај Туш Завеса Е Едноставен И Елегантен Начин Да Го Надградите Вашиот Прав Соба. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

боја:
60x72 Инчен, 66x72 Инчен, 72x72 Инчен, 72x80 Инчен, 36x72 Инчен
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
CSYL1606244
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Сценско
Материјал:
Полиестер
Туш Завеса Име:
LVSURE
Туш Завеси Куките :
12 Парче Пластика Куките
водоотпорен туш завеса:
100 % Полиестер Висок Квалитет
испорака:
Бесплатен превозот
персоналните туш завеса:
дозволено
Обичај Бања Завеса :
Секое барање
Туш Завеси Големина:
големи
Обоени Туш Завеси:
3D Испечатени
Смешни Туш Завеса Стил:
Morden
туш завеса шема:
Бејзбол

Избор на клиент