• Новак
Голема големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми Жени се Врзуваат Глуждот Чизми Мода високи Потпетици топло Зима Пролет, Есен Секојдневен Чевли на жена B21

Голема големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми Жени се Врзуваат Глуждот Чизми Мода високи Потпетици топло

DEN 1643.00
DEN 2784.00
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BLXQPYT
Сезоната:
Зима
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Број На Модел На:
HGJF-B21
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Тока
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент