• Новак
МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ SERGER ГОРНИОТ НОЖОТ# 784045008 ЗА JANOME НОВ ДОМ PFAFF

МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ SERGER ГОРНИОТ НОЖОТ 784045008 ЗА JANOME НОВ ДОМ PFAFF

DEN 144.00
Во достапна форма

Пристапност

PFAFF SERGER МОДЕЛИ - 752, 4752.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел . Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми. Се истакна : 1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За Плаќање 1. Поголемиот дел од нашите производи не се регистрирани парцела пост, ако изберете препорачана пошта е подобро. Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.НОЖ Горниот Сечилото # 784045008 Alt#'s 784045019 784045020 98-784045-02/000 Janome Ова е Нова Горниот Сечилото # 784045008 која одговара на следните модели. JANOME NEWHOME SERGER МОДЕЛИ - 104 D, 134 D, 203, 234, 234 D, 303, 304 D, 334, 334 D, 434 D, 534 D.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.

Главните карактеристики

Тип:
Горниот Нож
Употреба:
Горниот Нож
Материјал:
Matel

Избор на клиент