• Новак
слајд шарм Бесплатен превозот црно и бело водоземци животинско bullfrog кружни шарм монистра одговара Пандора хривнија

слајд шарм Бесплатен превозот црно и бело водоземци животинско bullfrog кружни шарм монистра одговара Пандора

DEN 67.00
DEN 95.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозот : 1. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не остави негативни повратни информации итно.0 килограми, тоа ќе биде испорачуван Fed Ex, DHL, или ЕМС, итн. кој само да се земе 4-7 дена за да стигне до вас. Ако вашата нарачка тежина е над 2. Ние сме, исто така, не се запознаени со вашата земја увозник политика. Политика На Враќање : 1. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 2-3 дена откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др. Ако не сте добиле објектот повеќе од 60 дена откако ќе се плати за тоа, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ве молиме да не информирате ако објектот не доби над 4 недели и ние ќе ви ги даде 100% задоволни решенија. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот. Ве молиме имајте во предвид различни земја има различни увоз & извоз на царинските давачки, ние не сме запознаени со вашата земја политика.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
слајд шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
7g
Објектот Форма:
жаба
позлата:
Бела к
Материјал:
Цинк Легура
Големината На Порите :
5.0 mm
Погодни Прилики:
Денот на вљубените Ден на Мајката свадба годишнината
колокација:
Различни брендови на хривнија ѓердан
Производот:
Безбедноста На Синџирот
Стил:
Европски и Американски стилови
Функција:
diy хривнија ѓердан
Погоден за:
Божиќ, Денот на Вљубените Ден на Мајката
Надворешниот Дијаметар:
8.64*10.09*24.04mm

Избор на клиент