• Новак
10PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 12*12*8мм 12X12X8mm 12 * 12 * 8ММ

10PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 12*12*8мм 12X12X8mm 12 * 12 * 8ММ

DEN 63.36
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент