• Новак
Dongyang резба цвет врежан дрво applique Европската мебел и декоративни цвет портата цвет кревет цвет круна дрво кабинет

Dongyang резба цвет врежан дрво applique Европската мебел и декоративни цвет портата цвет кревет цвет круна

DEN 3360.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако е на место, сите користат Alipay се справи. Всушност, товарни да се плати од страна на купувачот, о!
2 продавница стоки вредност и високата цена на дрво, направи дрво, мора да плати 50% од готовински депозит, 50% на платниот биланс, преку Alipay, лесно е да се направи евалуација на трансакцијата. Ако таму се надвор од акциите, услуги на клиентите ќе контактираат со вас во времето. Топење технологија и естетика, како целина, длабоки конотација и култура дополнуваат едни со други, конфузија помеѓу, истакнувајќи бескрајни шарм и достоинството на уметноста.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
Слика три 13*57.5*1.2 CM светло сива Слика 1 13*58*1.5 дебела CM

Избор на клиент