• Новак
7W LED Грав Тенџере Светлина AC85-265V LED Решетката Светилка Истакна 110V 220V LED Грав Кесе Светилка CE 700LM Дома Осветлување 4PCs/Многу

7W LED Грав Тенџере Светлина AC85-265V LED Решетката Светилка Истакна 110V 220V LED Грав Кесе Светилка CE 700LM

DEN 1320.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Решетката Светилки
Бренд Име:
LC
Карактеристики:
Супер-Светли LED Downlights
Инсталирајте Стил:
Embeded
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Напон:
230V,110V
Извор На Енергија:
AC
Баласт:
Електронски
Рефлектор:
огледало
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
LC-BCL-AR70-7W
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
моќност:
7W
Прозрачна Флукс:
700LM
Емитуваат светлина бои:
Топло Бела Природна Бела Кул Бело
Заштита класа:
IP20
Работна температура:
Целзиусови Степени -25 - +60
МАТЕРИЈА:
Алуминиум + железо
Големина:
L140MM*W140MM*H100MM
Дупка со ГОЛЕМИНА:
L120MM*W120MM
Примена:
Дома Мебел осветлување

Избор на клиент