• Новак
Гроздобер складирање метал бар столица американски тапани столче мека декорација

Гроздобер складирање метал бар столица американски тапани столче мека декорација

DEN 1967.52
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
Столче димензии : Дијаметар од 30 CM, Висина на кофа : 41.5 CM, Вкупната висина : 45СМ

Главните карактеристики

боја:
како слика, како слика, како слика
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Чаир
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број На Модел На:
4HQD-00020
Стил:
Слободно Време Стол
Изглед:
Античкиот
Големина:
30x30x45CM
Бренд Име:
AIBOULLY
Укината:
No
Материјал:
Железо

Избор на клиент