• Новак
Цела Апсолутен Притисок Сензор За Citroen Berlingo C5 C8 Затајување Jumpy Saxo Фиат Lancia Zeta Peugeot 0261230057 9631813680

Цела Апсолутен Притисок Сензор За Citroen Berlingo C5 C8 Затајување Jumpy Saxo Фиат Lancia Zeta Peugeot 0261230057

DEN 3185.00
DEN 4031.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Се надевам дека ќе може да се разбере.6 VTS 1996/06-2003/09 1587 кзм, 87 KW, 118 КС
Нашите Услуги : еден на Еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.0 јас 16 V 2000/03-2015/12 1997 кзм, 102 KW, 138 КС
Jumpy Kasten BS_, BT_, BY_, BZ_ 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID.0 16 V 2001/03-2004/08 1997 кзм, 100 KW, 136 КС
C5 Пауза DE_ 1.0 16 V 2001/06-2004/08 1997 кзм, 100 KW, 136 КС
C8 EA_, EB_ 2.6 1996/02-2003/06 1587 кзм, 66 KW, 90 КС
Saxo S0, S1 1. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.2 2002/07-2015/12 2230 кзм, 116 KW, 158 КС
Затајување 22, U6 2. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.8 јас 1997/05-2015/12 1761 кзм, 66 KW, 90 КС
Berlingo МФ 1. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации
.

Главните карактеристики

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
0261230057 9631813680
Производителот Дел Број:
0261230057 9631813680
Состојба:
Нови
Pin Брои:
3-иглички
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР

Избор на клиент

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B
  • Новак

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B

DEN 724.00 762.24

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни