• Новак
6pcs/многу Класичен Топла Бебе ткаенина Ткаенина Книга заработка и активност играчки Ран Едукативен Развој Играчка

6pcs/многу Класичен Топла Бебе ткаенина Ткаенина Книга заработка и активност играчки Ран Едукативен Развој

DEN 459.84
Во достапна форма

Пристапност

Возраст Опсег : 0 M+ Големина : Околу 10*11cm Пакет : opp вреќа стилови Графика, животни, броеви, бои, храна, ликови Карактеристики Мека, двострано 2 фаза бебе книга. Дизајниран за да биде погодна за двете фази на бебето развој. Одговара на повеќето колички и cots; Лесно спроведен со две големи клипови. Висок контраст на бои ќе им помогне на визуелни развој во раните фази.

Главните карактеристики

боја:
multicolor
Возраст Опсег:
< 3 години
Број На Модел На:
6pcs/многу
Земја на потекло:
Кина
НЕМА.:
1355
Стилови:
Графика, животни, броеви, бои, храна, знаци

Избор на клиент