• Новак
градина материјали бела керамички едноставна градина цвет садови planters office home зелени декоративни растенија садови кат површина од 90*70mm

градина материјали бела керамички едноставна градина цвет садови planters office home зелени декоративни растенија

DEN 734.00
DEN 816.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Бела
Лист Големина:
Медиум
Тип:
Садови
Материјал:
Керамички
По завршувањето:
стаклен
Употреба Состојба:
Десктоп
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
ZAKKA ЦВЕТ POTS0002
Стил:
zakka
Тип:
Цвет Садови

Избор на клиент