• Новак
Professional10X20ft фотографија сценско гроздобер екран позадина,рачно насликани муслин вратата фото backdrops за фото студио F5000

Professional10X20ft фотографија сценско гроздобер екран позадина,рачно насликани муслин вратата фото backdrops

DEN 3802.00
DEN 4320.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Professional10 X20ft фотографија сценско гроздобер екран позадина,рачно насликани муслин вратата фото backdrops за фото студио F5000
Функција : Големина : 10ft x 20ft/ 3м х 6m, ( Главна позадина е околу 3.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време . 2,Позадина во боја може да се фаќа за исклучување малку време се користи како резултат на рака слика процес.
Нашата Работилница и процес на производство :
. За НАС : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.
Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП Торба
Топло внимание :
1, Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажан во галерија слика.8 m) Модерното Печатење лесна Муслин Фото Позадина Секоја позадина е рачно насликани, што секој една единствена Светлина-тежина и лесно да се свитка & продавницата Додава флексибилност за секој сет-up Вклучува пораби во род џеб за лесно монтирање да позадина стојат
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3, се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, реклама, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн.

Главните карактеристики

Големина (мм):
10ftX12ft, 10ftX20ft
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTOKEEN
Број На Модел На:
F5000
Материјал:
Муслин
Стил:
Сценско
Тип:
Рачно Насликани
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува
Големина:
Различни големини да се избере
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот

Избор на клиент