• Новак
Нов EM1800GBB22GV BGA Chipse

Нов EM1800GBB22GV BGA Chipse

DEN 546.24
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
EM1800GBB22GV
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Избор на клиент