• Новак
Гроздобер Памук Самоубиец Капи за Мажи Жени Ѕвезда Логото Зима се Задржи Топло Кадифен Шапка Капа Унисекс Trapper Капи со Earflap Ски Капа

Гроздобер Памук Самоубиец Капи за Мажи Жени Ѕвезда Логото Зима се Задржи Топло Кадифен Шапка Капа Унисекс Trapper

DEN 470.00
DEN 671.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


100% Сосема нов и Висок квалитет на Материјал : Памук/Кадифен
Стил : Самоубиец Капи
Годишни времиња : зима
Големина : L=Возрасни Главата Обемот : 58 CM(7 1/4) ,Одговара За Повеќето Мажи и Жени
12 Боја за да изберете
Пакување : 1*Самоубиец Капи OPP
Поради светлината и на екранот разлика,објектот боја може да биде малку поинаков од слики,ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.ве молиме овозможи 0-2cm грешка,прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Шапка Големина:
7 1/4
Бренд Име:
LANSHITINA
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
GH-250
Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Материјал:
Кадифен
плетење метод за:
Обична
Популарната елементи:
топло earmuffs
Сезоната:
Зима

Избор на клиент