• Новак
35x50cm (13.7x19.68)Голема Количина 50pcs Црвено Organza Подарок Перница Големи Organza Drawstring Подарок Торба Торбичка Кеси Бесплатен Превозот

35x50cm (13.7x19.68)Голема Количина 50pcs Црвено Organza Подарок Перница Големи Organza Drawstring Подарок

DEN 1114.00
DEN 1392.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
Превозот :
1. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
нашето задоволство е нашата извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .68")
Боја : Црвена
Белешки : Ние ги користиме 9*12cm кеси за да фотографирате ,па ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .

Главните карактеристики

боја:
Црвена
Големина:
35x50cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
7g
Објектот Ширина:
35cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
35x50cm Organza Подарок Перница
Предмет Тип:
Organza Tulle Предиво подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
35x50cm (13.7x19.68)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок ,Козметика ,Храна ,Свадба,итн..
боја:
Црвена

Избор на клиент