• Новак
Задебелување на лак кој се пече сјајни гардероба кабинети кабинети мебел реновирање лепило налепници ПВЦ хартија-91z

Задебелување на лак кој се пече сјајни гардероба кабинети кабинети мебел реновирање лепило налепници ПВЦ хартија-91z

DEN 1142.40
Во достапна форма

Пристапност

големина 1pcs=5 метри,широчината е 60cm Материјал : ПВЦ заштита на животната средина Спецификација : 60 см широк x3 метри, долго е Применливо : реформа на metope, мебел, реновирање, стакло, на украсување, како што се продавници, електрични апарати, исто така, може да ја користите вашата имагинација DIY некои практични, убава примите случај (како што долго како леплива лента да се држиме до, може да се држиме до о) Предности : носете-отпор, отпорни на топлина, пламен retardant, отпор да киселина и алкално, нафта, оган превенција е лесно да се чисти Оваа позадина одговара на станот исчисти од сива metope, мазни и чисти површината на мебел! Не може да се покрие база! Темно ќе исчезнат

Главните карактеристики

Димензии:
ширина е 60см
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
tongyong
Шема:
Yes

Избор на клиент