• Новак
5pcs RETEVIS 2 PIN Тајните Акустична Цевка Слушалка МИКРОФОН за полнење за Motorola Радио GP88 300 2000 CT150 P040 PRO1150 SP10 XTN500 C9006A

5pcs RETEVIS 2 PIN Тајните Акустична Цевка Слушалка МИКРОФОН за полнење за Motorola Радио GP88 300 2000 CT150

DEN 1307.00
DEN 1675.20
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

Голема големина ПЗЗ, носење ракавици не влијае на копче операција. Простор на две-пински : 8mm.
5pcs RETEVIS 2 PIN Тајните Акустична Цевка Слушалка МИКРОФОН за полнење за Motorola Радио GP88 300 2000 CT150 P040 PRO1150 SP10 XTN500 C9006 A
Финансиери :
1. Транспарентен цевка SPK има одлична прикривање што ја прави комуникацијата повеќе приватни. Пластични earbud се вклопува удобно на вашето уво канал.
Опис : Сите на нашите предмети се Сосема Нови. Боја : Црна Тежина : 55g
Компатибилност : за полнење За Motorola преносни две начин радија :
XTN Серија :
XTN446, XTN500, XTN600
XTN XV Серија :
XV1100, XV2100, XV2600, XV4100
XTN КСУ Серија :
XU1100, XU2100, XU2600, XU4100
XTN СЕКИРА Серија :
AXV5100, AXU4100
CLS Серија :
CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50
За Motorola Дух Серија :
SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Дух, Дух Про, Дух Pro+, Дух 10
Духот МУ Серија :
MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST
Духот MV Серија :
MV11, MV11 C, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVS
CP Серија :
CP88, CP040. Уво bud стил слушалки со вграден-во согласност микрофон. Далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде. Две-пински стандарден дијаметар : Уво 2,5 mm стерео (врвот pin).

Главните карактеристики

Is_Display:
No
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
RETEVIS
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
RETEVIS M
Разговор Опсег:
зависи од радио
Димензии:
за воки токи
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Други
Воки токи додатоци:
слушалка

Избор на клиент