• Новак
Висока Прецизност GX 155x150 2010 Ballscrew Лизгачки Табела ефективни удар 1500mm+nema 23 stepper моторни XYZ оска Линеарно движење

Висока Прецизност GX 155x150 2010 Ballscrew Лизгачки Табела ефективни удар 1500mm+nema 23 stepper моторни XYZ

DEN 17184.00
Во достапна форма

Пристапност

Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена.
155*150mm е 2pcs блок, тоа се користи 15mm железница. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално.
Покрај тоа,ние исто така може да се прилагодите на патување должина како вашето барање,контактирајте со нас ако било какви потреби ве молиме. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Тоа е repect за нас. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.

Главните карактеристики

Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
GX 155x150 2010
Водич Должина:
1500mm

Избор на клиент