• Новак
Dongyang резба цвет флорални applique цвеќиња врежан круг Европската мебел декорација кабинет вратата ЦВЕТ

Dongyang резба цвет флорални applique цвеќиња врежан круг Европската мебел декорација кабинет вратата ЦВЕТ

DEN 2160.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слики (tofo unpainted) :
Слика 1
Големина : 20*1 CM дебели 28/
Слика два
Големина : 20*1 CM дебели 26/
Слика три
Големина : 17*1 CM дебели 28/
Слика четири
Големина : 20*1 CM дебели 35/
Слика пет
Големина : 20*1.2 СМ и набивање 35/
Слика шест
Големина : 20*1 CM дебели 28/
Слика седум
Големина : 20*0.8 дебели 36/ CM
30*0.8 дебели 50/ CM
Слика осум
Големина : 15*0.8 дебели 28/ CM
20*0.8 дебели 36/ CM
Слика девет
Големина : 20*1 дебели 26/ CM
Слика десет
Големина : 20*1 дебели 26/ CM
Слика единаесет
Големина : 20*1 дебели 30/ CM
Слика дванаесет
Големина : 20*1 CM дебели 30/
[description] : home office декорација, уметности и занаети, итн.
[дали] : нема боја (гума)
[ниво на квалитет] : квалификуван
Најубаво врежан декоративни цвет плоча, може да се користат за декорација на ѕидови и покривот вратата мебел итн. Сега, некои луѓе во современите и античките чај со вкус Дома Мебел резба цвет одбор како украс, некои едноставно прозорец панели, цвет кревет плоча по refurbishing, блок ѕид виси, се создаде културна атмосфера на Кинески и Западна.

Главните карактеристики

Избор на клиент