• Новак
Соберат Кинески бронзена Монета таи пинг tian guo

Соберат Кинески бронзена Монета таи пинг tian guo

DEN 397.00
DEN 575.52
-31 %
Во достапна форма

Пристапност


Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.

Главните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота

Избор на клиент