• Новак
MaiYaCa Маче Бараат Прилагодено Дизајн Кул Игри Mousepad Гумени Душеци 18*22cm и 25*29cm

MaiYaCa Маче Бараат Прилагодено Дизајн Кул Игри Mousepad Гумени Душеци 18*22cm и 25*29cm

DEN 90.00
DEN 95.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Големина:
S
Пакет:
No
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
Бренд Име:
MaiYaCa
боја:
Lmage Екранот
size1:
18cm*22cm*0.2 cm
size2:
25cm*29cm*0.2 cm
Материјал:
силикон
Одговара за:
Компјутерски Игри Играч
Стил:
Маче Бараат
Модел:
MSI4232

Избор на клиент