• Новак
Многу убаво Magnolia denudata ѕид налепници,За дневна соба во ЖИВО позадина ѕид дома уметност постер мода оркестарот налепница позадина

Многу убаво Magnolia denudata ѕид налепници,За дневна соба во ЖИВО позадина ѕид дома уметност постер мода оркестарот

DEN 316.32
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи.
Карактеристики :
1, може да биде отстранет;
2, животот водоотпорен;
3, двојно визуелен дизајн;
4, зелена wal налепници.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Карактеристики : 100% Сосема Нов. 4 : Да се вртат од налепница нежно со дното ставете хартија директно, без да трансфер филм, кога ставете стап во средината и потоа се сврти плочка прв притисок. 3 : Дали едноставна планирање во паста цел, се разбира, исто така, може да преземе DIY според нивните желби.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност.

Главните карактеристики

Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Magnolia denudata налепници
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Censor Кодот:
AY9157
Бренд Име:
AWOO
Тема:
Растенијата
Материјал:
ПВЦ
Име на производ:
Mangnolia ѕид налепници
Производ материјал:
ПВЦ
Стил:
европа и америка
Инструкции:
Мора да се користи за мазни површини
Функција:
Beautification украсување
безбедноста индекс:
Заштита на животната средина Не-токсични
Производство место:
произведено во Кина

Избор на клиент