• Новак
99CARATS SUMNI падот на нови сите натпревар цвет обетки обетки женски темперамент За Жените Бесплатен Превозот

99CARATS SUMNI падот на нови сите натпревар цвет обетки обетки женски темперамент За Жените Бесплатен Превозот

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот Специфики :
Метал Тип : Цинк Легура
Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно)
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Стил : Европски и Американски стил
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
sumni
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
RT
Обликот:
Робот
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент