• Новак
Денес и Утре Вчера Калај Знаци Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ Ѕид Налепница 30*15cm

Денес и Утре Вчера Калај Знаци Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ Ѕид

DEN 389.00
DEN 480.00
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Железо
Големина : 30*15cm

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Број На Модел На:
9236
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент