• Новак
1PC 6T 12mm Хидраулични арматурата машина,Хидраулични челик бар машина HY-12

1PC 6T 12mm Хидраулични арматурата машина,Хидраулични челик бар машина HY-12

DEN 1457.00
DEN 1534.08
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1 PC 6 T 12mm Хидраулични арматурата
машина,Хидраулични челик бар машина HY-12
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Спецификација : име на Производ : Хидраулични арматурата машина Производ модел : HY-12 Излез : 6 T Стриже опсег : дијаметар од 4-12mm Удар : 11mm Големина : 305*100*55мм тежина : 3 KG пакување големина : 32*12*8 CM
Функции : 1.Оваа хидраулична машина е дизајниран за сечење на арматурата. 2.Намалување отворање дизајн за лесно отворање. 3.Dual брзина единица за брзо турка нож да умре сечење на работното парче. Потоа сечење сила лифт и автоматски да се префрлите на ниска брзина. Заштеда на време и енергија во сечење. 4.Сечење на главата може да се ротира слободно 180º за работа во тесен место. 5.Интегрален формирана пластична кутија која изгледа убаво и практично се усвои за пакет начин.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
HY-12
Тип:
хидраулични сечење алатки
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Производ:
FC540
Име на производ:
хидраулична машина арматурата
Излез:
6T
На смолкнување опсег:
дијаметар 4-12mm
мозочен удар:
11mm
Големина:
305*100*55
Тежина:
3kg
Пакет Големина:
32*12*8CM

Избор на клиент