• Новак
ZONESUN KZS-40/32 Penumatic Челик бенд пакување Алатки, Пневматски челик бенд Sealer и tensioner

ZONESUN KZS-40/32 Penumatic Челик бенд пакување Алатки, Пневматски челик бенд Sealer и tensioner

DEN 22932.00
DEN 25200.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


KZ-32 A Пневматски Сплит Челик Бенд Рака Здрав Алатки Посебна Пневматски Челик Здрав Машини За 32-милиметри Челик Ремени
KZ-32 A во комбинација пневматски здрав машина е комбинација на KZS-40/32 Пневматски Sealer и KZL-32 Пневматски Tensioner.
(1) KZS-40/32 Пневматски Sealer Погоден за здрав челик ремени Рака ширина : 40~32-милиметри Рака дебелина : 0.8~2mm Пневматски / ер машина Воздушен притисок : 0.45~0.6 Mpa Запечатување начин : со метални тока Затегнувачка стрес на печат : >16.8 KN Тежина : 4kg
(2) KZL-32 Пневматски Tensioner Рака материјали : Челик Рака ширина : 25~32-милиметри Рака дебелина : 0.8~1.2 mm Воздушен притисок : 0.4~0.6 Mpa Tensioning брзина : 2м/мин Напнатост : >9.8 KN/0.6 Mpa Тежина : 4.8 kg
Производот се покаже :
Примена :
Челичната рака биле широко користени за тешки сектор, како и пакетот на челик, хартија, дрво, тутун, тули, градежни материјали, хемиски влакна,памук, метални производи, и многу други сектори.


Главните карактеристики

Број На Модел На:
KZS-40/32
Бренд Име:
ZONESUN
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Тип:
Здрав Алатки
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
2

Избор на клиент