• Новак
за Samsung Галакси S6 Случај Мек Силикон TPU Заштитник Случај Покритие за Samsung S6 Moblie Телефон Покрие Силикон Печатење на Кожата Школка

за Samsung Галакси S6 Случај Мек Силикон TPU Заштитник Случај Покритие за Samsung S6 Moblie Телефон Покрие

DEN 86.00
DEN 139.20
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6
Големина:
5.1 inches
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Samsung Галакси S6
Материјал:
Мека TPU

Избор на клиент