• Новак
100PCS 4*4*1.5 мм 4x4x1.5mm SMD притисни копче за префрлање microswitch Такт се Префрлите

100PCS 4*4*1.5 мм 4x4x1.5mm SMD притисни копче за префрлање microswitch Такт се Префрлите

DEN 73.92
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент