• Новак
( 200 компјутери/многу ) Ф1.25A 1.25 НА 250V,20mm,Брз Удар Стакло Осигурач,UL.

( 200 компјутери/многу ) Ф1.25A 1.25 НА 250V,20mm,Брз Удар Стакло Осигурач,UL.

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност


100% Нови
200 Парчиња 1.25 A / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 5mm, Должина : 20 mm.
УЛ уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен месинг.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ФУ-A20/Ф1.25A-200
Употреба:
.
Стандарди За Безбедност:
.
Кршење Капацитет:
.

Избор на клиент

5P08C3 SOP8
  • Новак

5P08C3 SOP8

DEN 326.40

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,