• Новак
1500PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD54 10UH одбележи 100 Јамка Inductance

1500PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD54 10UH одбележи 100 Јамка Inductance

DEN 2262.00
DEN 2380.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
CD54 10UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент