• Новак
За Џип Патриот 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Хром Страна на Вратата Огледало Капи Покрие Трим Автомобил Додатоци 2 парчиња

За Џип Патриот 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Хром Страна на Вратата Огледало Капи Покрие

DEN 1249.00
DEN 1504.80
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

На пример,Бразил ќе брег 25-60 дена.Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во тоа?3-5 дена по превозот.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Одговара За Jepp Патриот Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Chromed Вклучуваат : 2 ПАРЧИЊА/SET за 1 автомобил Направен во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Превозот Термини :
Известување на Русија;
Поради изразат друштво на Русија ажурирање многу нови услови на испорака, секој приемник треба да именуван во полно име (целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
Kadore
Објектот Дијаметар:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Автомобил модел:
За Џип Патриот
Модел Година:
2007-2016
Име На Модел:
117601
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Специјални Функции:
Декорација&Заштита
Материјал:
ABS Chromed Пластика

Избор на клиент