• Новак
Црвено Божиќ Украси Перница За Дома Ирваси Божиќ Топката Памук, Лен Троседот Перница Нордиските Троседот Фрли Перница За Чаир

Црвено Божиќ Украси Перница За Дома Ирваси Божиќ Топката Памук, Лен Троседот Перница Нордиските Троседот Фрли

DEN 248.00
DEN 282.24
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Зошто да го одберете нас? 1. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
Фил : Високо квалитетни PP памук, полиестер влакна текстил површината.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
18" Црвено Божиќ Украси Перница За Дома Ирваси Божиќ Топката Памук, Лен Троседот Перница Нордиските Троседот Фрли Перница За Стол 45x45cm

Answer : ___________________________ Note : бела дел (празно дел) во фотографии, вистинската боја на перница поклопецот е природен лен боја ,Крем, Беж (како погоре фото демонстрација)
1.

Главните карактеристики

Спецификација:
45x45 No Filling, 45x45 With Filling
Материјал:
Памук, Лен
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Употреба:
Седиште
Бренд Име:
moodcome
Стил:
Американски Стил
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Божиќ Ирваси / Акварел Бел Божиќ
Шаблон Тип:
Весела
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Функција:
перница маска
Употреба:
Софа / Седиште/ Автомобил /Кат /Кревет
клучен збор:
Перница покрие/ Перница Случај/ Перница Маска
Функција:
Декорација/Назад перница
customerization:
на располагање
Големина:
45 x 45cm
Грб боја:
Природни Лен Боја/Крем/Беж
Предната Боја:
како фотографии
Пополнување:
Полиестер Влакна Текстил, Високо Квалитетни PP внатрешна

Избор на клиент