• Новак
Гем е Класичен Балет Природни Небото сини топаз Прстен Намали Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Поставите Најдобар Бренд парична Казна Накит За Жените

Гем е Класичен Балет Природни Небото сини топаз Прстен Намали Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Поставите Најдобар

DEN 966.00
DEN 1609.92
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Guss Можеби Ќе Сакате

Главните карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
топаз
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
F610RSK
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
правоаголник
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот Камен:
Небото Сини Топаз
Стил:
Гроздобер/Класичен
Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Главниот Камен Големина:
7x9mm ве молиме овозможи на грешка
Страна Камен:
CZ
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија
Пакување:
Со подарок кутија
оригиналниот:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Полица Број:
1FB1

Избор на клиент