• Новак
1000PCS/БРОЈ 1/4W НАТОПИ боја прстен inductance 0307 270UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

1000PCS/БРОЈ 1/4W НАТОПИ боја прстен inductance 0307 270UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

DEN 547.00
DEN 576.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
0307 270UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент