• Новак
Висок квалитет на AC/DC12V 6W E12 led светилки,E12 led светла led E12 светилки 12v бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет на AC/DC12V 6W E12 led светилки,E12 led светла led E12 светилки 12v бесплатен превозот 50pcs/многу

DEN 6835.00
DEN 8544.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Тип на производ : E12-34 SMD
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 6.2 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 680-810 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.LED Боја : Бела,Црвена,Сина,Жолта,топло бела,Зелена
7.Светилки носителот : E12
8.illuminant димензија : Φ20x30mm
9.Тежина : 12g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
E12
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Број на LED Чип:
34 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R

Избор на клиент