• Новак
(120pcs/многу)3.6 12 Бои Мода Стара Рендан Цвет Со Бисер fFor Hairclip Чипка Цвет За Декорација

(120pcs/многу)3.6 12 Бои Мода Стара Рендан Цвет Со Бисер fFor Hairclip Чипка Цвет За Декорација

DEN 1687.00
DEN 1775.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
chiffon,ткаенина
Број На Модел На:
HB0916D
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
16 бои

Избор на клиент