• Новак
Бесплатен превозот екранот рек стојат носителот ѓердан накит екранот ѓердан стојат екранот рек пакет на 5pcs

Бесплатен превозот екранот рек стојат носителот ѓердан накит екранот ѓердан стојат екранот рек пакет на 5pcs

DEN 754.00
DEN 810.24
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата Продавница
Трговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!
Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС пошта
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС
Име на производ : Бесплатен превозот екранот рек стојат носителот ѓердан накит екранот ѓердан стојат екранот рек пакет на 5pcs
Материјал : Акрилик
Големина : 20*13.5*6 CM
Тежина : околу 450g.
Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.
Пол : За Накит екранот.
Повод : Продавница
Состојба : 100% сосема нов висок квалитет.
Количина : 1pcs
Конверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lb
Објаснување
100% Слободен девизен/наплата за Unsatisfactions
Професионални Безбедност Пакување
Во Време На Испорака Гаранција
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодарам многу!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Број На Модел На:
B01
Објектот Тежина:
86g
Објектот Висина:
6cm
Објектот Ширина:
13.5cm
Материјал:
Акрилик
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Дијаметар:
13.5cm
Објектот Должина:
20cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на клиент