• Новак
10pcs Популарни 1.5 mm 20 Сребрена Нерѓосувачки Челик Рамен Овална Змија Ѓердан Синџир

10pcs Популарни 1.5 mm 20 Сребрена Нерѓосувачки Челик Рамен Овална Змија Ѓердан Синџир

DEN 599.00
DEN 1152.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

Како да се цел?
2. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .
Pls пријателски остави позитивни feeback.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHL
"ФЕДЕКС" ЕМС .како превозот цена на следниве и кликнете на
5. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5.
10pcs Популарни 1.5 mm 20" Сребрена Нерѓосувачки Челик Рамен Овална Змија Ѓердан Синџир
Забележи
1.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1.5 mm
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Pendant Големина:
не pendant
Должина:
20inch

Избор на клиент