• Новак
120pcs/многу 4.5 15colors Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands Шик Стара Chiffon Тантела и Цвеќиња За Мрежа Коса Додатоци

120pcs/многу 4.5 15colors Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands Шик Стара Chiffon Тантела и Цвеќиња За Мрежа

DEN 1775.52
Во достапна форма

Пристапност

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,15 бои во акции. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Пакет Листата :
120pcs* цвет. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Главните карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
chiffon,ткаенина
Број На Модел На:
HB0916F
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
15 бои

Избор на клиент