• Новак
LANBAOSI Мажите 3in1 Пешачење Маскирани Јакни Грб Топлинска Руно Водоотпорен Кампување Пешачење Скијање Отворено Спортски Windbreaker

LANBAOSI Мажите 3in1 Пешачење Маскирани Јакни Грб Топлинска Руно Водоотпорен Кампување Пешачење Скијање Отворено

DEN 2371.00
DEN 2495.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање. 2) : во Комбинација превозот е прифатлив 3) : Само ако би сакал да го плати превозот од EMS, тогаш ние можеме да брод од DHL/Федекс наместо со време на испорака 3-5 дена по испорака.Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување 4). 4) : ве Молиме најдобро да се избере ЈЕНИ/CNY валута, кога ќе се направи исплата.
Политика за наплата
1).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме не двоумете се да се потсетиме ако имате било какви посебни барања. 2) : Со висока одговорност и ригорозни инспекција од нашата професионална Контрола на Квалитетот тим, ние сме многу сигурни во квалитетот на строго се проверуваат и се испраќаат merchandises, мојот пријател, ако случајно ќе се најде некој неприфатливо дефекти против нашите договори или опис по приемот, само се чувствуваат слободни да не контактирате веднаш за взаемно задоволни решение 3) : ве Молиме исто така, не заборавајте да ни остави охрабрувачки пет-ѕвезда позитивни повратни информации ако сте среќни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
LANBAOSI
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
windbreaker
Материјал Технологија:
WINDSTOPPER SOFTSHELL
Обвивка Материјал:
Полиестер
Функција:
Брз Сува,Водоотпорен,Windproof,Термички,Анти-пот
Тежина:
1.3kg
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
боја:
Сино / Црна / Црвена / Зелена / Небото сино
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Сезони:
Пролет,Есен,Зима
Item ID:
BR9478M

Избор на клиент