• Новак
10 Компјутери / Многу Кристал Пенкало Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Ballpen Caneta Новина Подарок Zakka Канцелариски Материјал Училиште Материјали

10 Компјутери / Многу Кристал Пенкало Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Ballpen Caneta Новина Подарок

DEN 354.00
DEN 372.96
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ниски цени на производи не се секогаш најдобра опција,наместо тоа, ние може да понуди одлична услуга. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот. 4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел. 1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Водечките превозот време ќе 2-4 работни дена и производот ќе имате валидна следење на број,ако имате свој склопот на превозникот и пакет ве молиме да ги споделите со нас. Ние не се обезбеди и dropshipping и продажба на големо на услугата. Сите производи се unbranded или со нашиот сопствен бренд. 3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса. 2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. 3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Купувачи Напушти Точно Примачот Адреса.
[xlmodel]-[custom]-[36182] Детали за Производот Опис Пенкало Материјал : метал Nib големина : 0. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние секогаш се даде брз одговор услуга. 3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).7 мм Пенкало Материјал : метал Категорија : ballpoint пенкало, Стил : кристал ballpoint пенкало capacitance Функција : да се контролира екранот на допир Употреба на мобилен телефон : подарок, пенкало Употреба : ученици, училишта, канцеларија на Продажбата количеството : 10pcs Мастило боја : сина и црна Испорака : 10pcs различна боја ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате посебни потреби, ве молиме пишете ни, ние мора да дејствуваат строго во согласност со она што значи да се процесира вашата нарачка.
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress. 2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.

Главните карактеристики

Мастило Боја:
Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
AliWuzn
Употреба:
Промотивни Пен
Број На Модел На:
F1158/F1157
Промотивни Пенкало Тип:
Мулти-Функционални Пен
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Спорт
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
пенкало материјал:
Метал
Nib Големина:
0.7 mm
категорија:
Ballpoint Пен
Стил:
Кристал Ballpoint Пенкало Capacitance
Употреба:
Подарок, Пенкало
Продажбата На Број:
10pcs
Мастило Боја:
сина и црна боја
Функција:
За Контрола На Екран На Допир За Мобилен Телефон

Избор на клиент