• Новак
Мини Метал Пуши Луле Тутун Цевка Преносни Метална Цевка Со Клучните Прстен Висат Подарок За Пријател, Боја Случаен Избор

Мини Метал Пуши Луле Тутун Цевка Преносни Метална Цевка Со Клучните Прстен Висат Подарок За Пријател, Боја

DEN 46.00
DEN 81.12
-43 %
Во достапна форма

Пристапност


Мал Клуч Синџир Цевка
Материјал : 100% алуминиум
Должина : 65mm
Тежина : 10g
Боја : црна/сребрена/сина/виолетова/злато
Пакување Вклучуваат :
1 X копче синџир цевка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да ни остават порака за боја сакате,ние ќе провери дали тоа е во парк,или боја ќе биде предаден, од страна на случајни!

Главните карактеристики

Бренд Име:
HONEYPUFF
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
Број На Модел На:
YD4065zhiyandou
is_customized:
Yes
Големина:
H. 65mm
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент