• Новак
QUWIND 2A/1А 4 Портен USB 5V Ѕид Адаптер за полнење за iPhone Телефон Таблета ЕУ Приклучок

QUWIND 2A/1А 4 Портен USB 5V Ѕид Адаптер за полнење за iPhone Телефон Таблета ЕУ Приклучок

DEN 208.80
Во достапна форма

Пристапност

Паметен полнач со чип во внатрешноста да се открие и да натпревар тековната Анти-огнени, цврсти и носат-отпорни, АБС материјал Целосно ги замени со други полначи Текот напон заштита, во текот тековната заштита и краток спој заштита за да се обезбеди stably полнење и дигитални уреди за одбрана Со 4 USB порти за полнење 4 уреди во исто време Спецификации Материјал, ABS Адаптер ЕУ Приклучок за Внесување на 100-240 V 50/60 Hz 0.35 Еден Излез : 1 USB*2 A, 3 USB*1 A. 5 V / 3А (МАКС) Тежина 1.55 мл / 49g Пакетот Вклучува 1 x Полнач

Главните карактеристики

боја:
WhitePurple, WhiteRed, WhiteBlue, WhiteGold
Приклучок Тип:
EU
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Blackberry,Nokia,Универзална,xiaomi,HTC,Lenovo,Huawei,Samsung,Motorola
Квалитетот сертификација:
CE,CCC
На текст:
100-240V/0.3 А
Тип:
Десктоп
Излез:
5V/3А
Бренд Име:
QUWIND
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Број На Модел На:
78923232342
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
За Apple:
за iphone 6 6s 7 6 плус
за andriod:
за samsung s4 s6 s7 забелешка 4 забелешка 5 забелешка 7
Тип Socket:
За Е. У.
Капацитетот на батеријата(mAh):
3001-4000

Избор на клиент